Bohoslužby ve Zlíně se konají pravidelně každou sobotu dopoledne.

Sobotní škola : 9:00 – 10:15
Kázání :  10:30 – 11:45

Program kázání pro oblast „Zlínska“ 2. čtvrtletí 2020

  4.4. 11.4. 18.4. 25.4. 2.5. 9.5. 16.5. 23.5. 30.5. 6.6. 13.6. 20.6. 27.6.
Zlín Koláček O. Žůrek Slováčková Vyčánek Egerová Žůrek Daníška Papežík Žůrek
VP
šlosárek J.
Holešov Beneš J. Wagnerová Žárský Žůrková Horák P. Skřivánek

Čík
VP
Daníška Egerová Žůrková
Napajedla Žůrková Harastej
VP
V.Klobouky Hermann Koplík Bil Wagner Egerová Žůrek
VP
Koláček J. Bilová
Slavičín Žůrek Doleček

VP … Večeře Páně

Program kázání pro oblast „Zlínska“ 1. čtvrtletí 2020

  4.1. 11.1. 19.1. 25.1. 1.2. 8.2. 15.2. 22.2. 29.2. 7.3. 14.3. 21.3. 28.3.
Zlín Vyčánek Žůrek
NP
Matula Bilová Žůrek Šlosárek Daníška Žůrek/ mládež Reitereová/
Wagnerová
Beneš Koláček O. Fűrst Vl. Slováčková
Holešov Žárský Jureček L. Žůrková Vyčánek Gomola J. Žůrková Koláček O. Daníška Žůrkovi
VP
Skřivánek Hermann Egerová Žůrková
Napajedla Žůrková
NP
Reitereová/
Wagnerová
Žůrková Stejskal Žůrkovi VP Jarní tání/
Žůrek
V.Klobouky Obadalová Žůrek
NP
Egerová Bil Slováčková Hermann Bilová Žůrek
VP
Cibíček Wagner M.
Slavičín Dobeš D. Žůrek Doleček

VP … Večeře Páně – POZOR! Zlín 4.4.
NP … Novoroční program

Program kázání pro oblast „Zlínska“ 4. čtvrtletí 2019

  5.10. 12.10. 19.10. 26.10. 2.11.
MT
9.11.
MT
16.11. 23.11. 30.11. 7.12. 14.12. 21.12. 28.12.
Zlín Vyčánek Obadalová Žůrek Hermann Kantor R.
(Múzička MSS)
Žůrek
(volby-členské)
Papežík P. Šlowík+Ž
(Handicap)
Bil Egerová Koláček O. Žůrek
VP
Slováčková
Holešov Žárský Žůrková Koláček O. Wagnerová Žůrková Egerová Wagner M. Hermann Blaťák Skřivánek Žůrkovi
VP
Žůrková Šimečková
Napajedla Žůrková Žůrková Čík
VP
Wagnerová Žůrková Horák P.
V.Klobouky Žůrek
VP
Hrdinka J. Jureček Žůrek Gomola J. Svoboda O. Slováčková Žůrek
VP
Hermann Doleček
Slavičín Vyčánek Bil Bilová

VP … Večeře Páně
MT … Modlitební týden

Program kázání pro oblast „Zlínska“ 3. čtvrtletí 2019

  6.7. 13.7. 20.7. 27.7. 3.8. 10.8. 17.8. 24.8. 31.8. 7.9. 14.9. 21.9. 28.9.
Zlín Koláček O. Vyčánek Fűrst J. Žůrek Pimek P. Havelka J. Žůrek
Kašlík D.
Kašlík D.
Pimek P.
Krýnský P. Daníška M. Žůrek VP Pavlík M. Egerová
Holešov Matula Žůrková Harastej P. Žárský Koláček O. Wagnerová Žůrková Obadalová Horák P. Žůrkovi VP Hermann Koplík Bilová
Napajedla Žůrková Žůrková Horák P. Žůrkovi VP
V.Klobouky Hrdinka P.st. Slováčková Bil Žůrek Koláček J. Žůrek Wagner M. Papežík Bilova Hermann
Slavičín Žůrek Vyčánek Doleček A.

VP … Večeře Páně

Program kázání pro oblast „Zlínska“ 2. čtvrtletí 2019

  6.4. 13.4. 20.4. 27.4. 4.5. 11.5. 18.5. 25.5. 1.6. 8.6. 15.6. 22.6. 29.6.
Zlín Černoch J. Žůrek Slováčková Brno sborovky Múzička Žůrek Pavlán J. Vyčánek Žůrek Beneš Brno (projekce) Koplík Matula Žůrek VP
Holešov Vyčánek Slováčková Žůrková Bil Wagnerová Koláček O. Žůrková Hermann Žárský Brno Žůrkovi VP Egerová Obadalová
Napajedla Žůrková Mašlík Dobeš Žůrková Žůrkovi VP Brno Slováčková Horák P.
V.Klobouky Žůrek Hermann Slováčková Hrdinka P.st. Žůrek Koplík Bilová Cibíček N. Žůrek VP Egerová
Slavičín Horák P.st. Bil Doleček

VP … Večeře Páně