Bohoslužby ve Zlíně se konají pravidelně každou sobotu dopoledne.

Sobotní škola : 9:00 – 10:15
Kázání :  10:30 – 11:45

Program kázání pro oblast „Zlínska“ 4. čtvrtletí 2019

  5.10. 12.10. 19.10. 26.10. 2.11.
MT
9.11.
MT
16.11. 23.11. 30.11. 7.12. 14.12. 21.12. 28.12.
Zlín Vyčánek Obadalová Žůrek Hermann Kantor R.
(Múzička MSS)
Žůrek
(volby-členské)
Papežík P. Šlowík+Ž
(Handicap)
Bil Egerová Koláček O. Žůrek
VP
Slováčková
Holešov Žárský Žůrková Koláček O. Wagnerová Žůrková Egerová Wagner M. Hermann Blaťák Skřivánek Žůrkovi
VP
Žůrková Šimečková
Napajedla Žůrková Žůrková Čík
VP
Wagnerová Žůrková Horák P.
V.Klobouky Žůrek
VP
Hrdinka J. Jureček Žůrek Gomola J. Svoboda O. Slováčková Žůrek
VP
Hermann Doleček
Slavičín Vyčánek Bil Bilová

VP … Večeře Páně
MT … Modlitební týden

Program kázání pro oblast „Zlínska“ 3. čtvrtletí 2019

  6.7. 13.7. 20.7. 27.7. 3.8. 10.8. 17.8. 24.8. 31.8. 7.9. 14.9. 21.9. 28.9.
Zlín Koláček O. Vyčánek Fűrst J. Žůrek Pimek P. Havelka J. Žůrek
Kašlík D.
Kašlík D.
Pimek P.
Krýnský P. Daníška M. Žůrek VP Pavlík M. Egerová
Holešov Matula Žůrková Harastej P. Žárský Koláček O. Wagnerová Žůrková Obadalová Horák P. Žůrkovi VP Hermann Koplík Bilová
Napajedla Žůrková Žůrková Horák P. Žůrkovi VP
V.Klobouky Hrdinka P.st. Slováčková Bil Žůrek Koláček J. Žůrek Wagner M. Papežík Bilova Hermann
Slavičín Žůrek Vyčánek Doleček A.

VP … Večeře Páně

Program kázání pro oblast „Zlínska“ 2. čtvrtletí 2019

  6.4. 13.4. 20.4. 27.4. 4.5. 11.5. 18.5. 25.5. 1.6. 8.6. 15.6. 22.6. 29.6.
Zlín Černoch J. Žůrek Slováčková Brno sborovky Múzička Žůrek Pavlán J. Vyčánek Žůrek Beneš Brno (projekce) Koplík Matula Žůrek VP
Holešov Vyčánek Slováčková Žůrková Bil Wagnerová Koláček O. Žůrková Hermann Žárský Brno Žůrkovi VP Egerová Obadalová
Napajedla Žůrková Mašlík Dobeš Žůrková Žůrkovi VP Brno Slováčková Horák P.
V.Klobouky Žůrek Hermann Slováčková Hrdinka P.st. Žůrek Koplík Bilová Cibíček N. Žůrek VP Egerová
Slavičín Horák P.st. Bil Doleček

VP … Večeře Páně

Program kázání pro oblast „Zlínska“ 1. čtvrtletí 2019

  5.1. 12.1. 19.1. 26.1. 2.2. 9.2. 16.2. 23.2. 2.3. 9.3. 16.3. 23.3. 30.3.
Zlín Vyčánek Žůrek Medřický P. Mašlík Koláček O. MEKA Olonouc Horák P. Žůrek Dědeček Staněk K. Bilová Žůrek VP Wagnerová
Holešov Žárský Žůrková Vyčánek Slováčková Žůrková Harastej P. Bil Furst Vl. Žůrková Egerová Papežík Hermann Žůrkovi VP
Napajedla Žůrková Horák P. Žůrková Wagnerová Žůrkovi VP Koplík Jarní tání
V.Klobouky Žůrek Horák P. st Žůrek Slováčková Obadalová Egerová Žůrek VP Kantor Bil Cichý D.
Slavičín Wagner M. Hermann Doleček

VP … Večeře Páně; NP … Novoroční program